tradein
gids

Radaru detektoru gids

Portatīvais detektors ir ērtākais variants tiem, kuri vēlas lietot detektoru vairākās automašīnās. To var ērti paņemt līdzi arī ceļojumā, taču jārēķinās, ka detektors atrodoties pie vējstikla var piesaistīt nevēlamu uzmanību.

Genevo One S Black edition šobrīd ir Nr.1 pārdotākais detektors Latvijā, kurš uztver visus policijas lietotos radarus, kā arī uzrāda visus fotoradarus, pateicoties precīzai GPS datubāzei. Un protams, kas ir ļoti svarīgi - ir neuztverams radaru detektoru detektoriem (RDD)

Genevo One M ir modernākais portatīvais detektors, kuram ir visa Genevo One S BE funkcionalitāte, kā arī papildus iespēja uztvert sarežgītos Multaradar CD un CT radarus, kuri citiem detektoriem nav pa spēkam. Rekomendējam šo modeli autobraucējiem, kas apmeklē arī citas Eiropas valstis.
 

Iebūvējamie detektori sniegs Jums papildus diskrētumu un sirdsmieru. Iespējami dažādi iebūvēšanas varianti, pielāgojami katram klientam individuāli. Iebūvēšana tiek veikta mūsu darbnīcā un norādītājās cenās ir iekļauta profesionāla uzstādīšana.

Genevo PRO S ir diskrēti iebūvējams detektors, kurš nodrošinās pilnīgu aizsardzību pret visiem Latvijā esošajiem rokas, foto un video radariem.
 
Genevo PRO M ir diskrēti iebūvējams detektors, kurš nodrošinās pilnīgu aizsardzību pret visiem Latvijā un Eiropā esošajiem rokas, foto un video radariem. Piemīt visa Genevo PRO S funkcionalitāte un papildus Multaradar CD/CT uztveršana, kas ir aktuāla vairākās Eiropas valstīs.
 

Stinger VIP ir ekskluzīvs iebūvējamais detektors ar unikāla dizaina antennu, GPS, krāsainu skārienjūtīgu displeju un inovatīvām funkcijām. Uztver visus Eiropā un Latvijā lietotos radarus. Dažādos testos atzīts par labāko radaru detektoru pasaulē. Ļoti augsta veiktspēja, tāpat kā tā cena. Paredzēts cilvēkiem, kas novērtē produkta kvalitāti. 

100% aizsardzībai pret  lāzeru radariem  un fotoradariem . Ja vēlaties nesatraukties par fotoradariem un nepiedomāt par to klātbūtni, Jums vajag kādu no profesionālajiem lāzerradaru slāpētājiem.

Latvijā šobrīd netiek izmantoti lāzeru radari!